Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądając stronę, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. 

Regulamin newslettera

1.     Usługa newslettera świadczona jest przez serwis AnnaKalata.pl bezpłatnie na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2.     Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3.     Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o działalności Anny Kalaty oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w szczególności w związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego. Informacje te wysyłane są okresowo drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4.     Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5.     Serwis AnnaKalata.pl nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

6.     Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera poprzez wysłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

8.     Serwis AnnaKalata.pl zastrzega sobie prawo do:

 

a.     czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

b.     zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników.

c.     całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny.

d.     usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.